آرشیو پرسش و پاسخ های متداول

سوال:  سلام حقیقتاً کارتان بسیار عالی است ...واقعاً لذت بردم ...احسنت ... من خیلی با وسواس قالب وبم رو انتخاب می‌کنم ..و قالب شما رو خیلی خوشم آمد ..اما یک مشکل بزرگی دارم و اینکه کدها و ابزار مثل ساعت و تعداد بازدید و موسیقی رو روی قالب طراحی‌شده‌تان اجرا نمی‌کند ..ممنون میشم راهنمایی کنید ..حیفم میاد به این خاطر قالبم رو عوض کنم :(

پاسخ:   دوست عزیز، برای افزودن این امکانات باید خود شما به‌طور دستی آن‌ها را در کدتان وارد نمایید. توضیحات بیشتر را می‌توانید از راهنمای سرویس‌دهندۀ خود دریافت نمایید.

سوال:  با سلام. امکان دارد کارت‌پستال سفارش دهیم ؟ به‌صورت فیزیکی در اختیار قرار دهید کارت‌ها رو ؟

پاسخ:   دوست عزیز، بله امکان آن وجود دارد. برای این موضوع با آدرس noorang.digitalarts@gmail.com در تماس باشید

سوال:  سلام من در سایت شما ثبت‌نام کردم. با همین ایمیلی که توی این فرم وارد کرده م. ولی ایمیل فعال‌سازی برایم نیامده است. و وقتی هم که دوباره برای ثبت‌نام اقدام می‌کنم، با پیغام این ایمیل قبلاً ثبت‌شده است مواجه می‌شوم. باید چه‌کار کنم؟!

پاسخ:   دوست عزیز، ثبت‌نام شما انجام‌شده است. می‌توانید وارد وبگاه شوید و حساب کاربری خود را مشاهده نمایید.

سوال:  سلام. می‌شود راهنمایی کنید چطور می تونم قالب وبلاگ را در وبلاگ خود قرار داده و پس از دریافت قالب وبلاگ کد سرویس‌دهنده کجا نوشته‌شده است؟

پاسخ:   دوست عزیز، به صفحۀ ویرایش قالب در سرویس‌دهندۀ خود مراجعه نمایید و کدی که در صفحه دریافت قالب نورنگ ارائه می‌شود را در قسمت منظور کپی نمایید. در صورت نیاز، آرشیو و سایر صفحات را نیز به همین ترتیب کپی نموده و درنهایت، با کلیک روی گزینۀ ثبت تغییرات، می‌توانید قالب جدید را در وبلاگ خود مشاهده نمایید.