آرشیو پرسش و پاسخ های متداول

سوال:  سلام حقیقتاً کارتان بسیار عالی است …واقعاً لذت بردم …احسنت … من خیلی با وسواس قالب وبم رو انتخاب می‌کنم ..و قالب شما رو خیلی خوشم آمد ..اما یک مشکل بزرگی دارم و اینکه کدها و ابزار مثل ساعت و تعداد بازدید و موسیقی رو روی قالب طراحی‌شده‌تان اجرا نمی‌کند ..ممنون میشم راهنمایی کنید ..حیفم میاد به این خاطر قالبم رو عوض کنم 🙁

پاسخ:   دوست عزیز، برای افزودن این امکانات باید خود شما به‌طور دستی آن‌ها را در کدتان وارد نمایید. توضیحات بیشتر را می‌توانید از راهنمای سرویس‌دهندۀ خود دریافت نمایید.

سوال:  با سلام. امکان دارد کارت‌پستال سفارش دهیم ؟ به‌صورت فیزیکی در اختیار قرار دهید کارت‌ها رو ؟

پاسخ:   دوست عزیز، بله امکان آن وجود دارد. برای این موضوع با آدرس noorang.digitalarts@gmail.com در تماس باشید

سوال:  سلام من در سایت شما ثبت‌نام کردم. با همین ایمیلی که توی این فرم وارد کرده م. ولی ایمیل فعال‌سازی برایم نیامده است. و وقتی هم که دوباره برای ثبت‌نام اقدام می‌کنم، با پیغام این ایمیل قبلاً ثبت‌شده است مواجه می‌شوم. باید چه‌کار کنم؟!

پاسخ:   دوست عزیز، ثبت‌نام شما انجام‌شده است. می‌توانید وارد وبگاه شوید و حساب کاربری خود را مشاهده نمایید.

سوال:  سلام. می‌شود راهنمایی کنید چطور می تونم قالب وبلاگ را در وبلاگ خود قرار داده و پس از دریافت قالب وبلاگ کد سرویس‌دهنده کجا نوشته‌شده است؟

پاسخ:   دوست عزیز، به صفحۀ ویرایش قالب در سرویس‌دهندۀ خود مراجعه نمایید و کدی که در صفحه دریافت قالب نورنگ ارائه می‌شود را در قسمت منظور کپی نمایید. در صورت نیاز، آرشیو و سایر صفحات را نیز به همین ترتیب کپی نموده و درنهایت، با کلیک روی گزینۀ ثبت تغییرات، می‌توانید قالب جدید را در وبلاگ خود مشاهده نمایید.